Sklenene dildo na koníčka

sklenene dildo na koníčka

SCALA SKLENĚNÝ KÓNICKÝ ANÁLNÍ KOLÍK LTT BL Anální kolík celý vyrobený z velmi kvalitního skla, což . Nádherné skleněné dildo za nízkou cenu z čirého skla. Drobné skleněné výstupky vynikajícně stimulují spolu se zakřiveným tvarem, jež napomáhá rychlému nalezení bodu G. Dildo lze využít i k análnímu dr. Novinka na trhu, mimořádně kvalitní skleněné dilda. Žilnaté povrchy, speciální výstupky, různé tvary velikosti a zakončení zaručí neopakovatelné zážitky. Dilda jsou vyrobena ze speciálního tvrzeného pyrex skla se speciální hladkou povrchovou úpravou. Didla se vyrábějí ručně v omezených kusových sériích. Použití dild. 9. červenec Působivé dildo z tvrzeného skla s výstupky pro intenzivnější dráždění. Těžké, neohebné, pro nevšední zážitky.

Videos

sexTIP: Provokativní představení jackparsonvenden.eu je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. SCALA SKLENĚNÝ KÓNICKÝ ANÁLNÍ KOLÍK LTT BL Anální kolík celý vyrobený z velmi kvalitního skla, což Drobné skleněné výstupky vynikajícně stimulují spolu se zakřiveným tvarem, jež napomáhá rychlému nalezení bodu G. Dildo lze využít i k análnímu dr Glassvibrations klein - skleněný anální kolíček Duha. Novinka na trhu, mimořádně kvalitní skleněné dilda. Žilnaté povrchy, speciální výstupky, různé tvary velikosti a zakončení zaručí neopakovatelné zážitky. Dilda jsou vyrobena ze speciálního tvrzeného pyrex skla se speciální hladkou povrchovou úpravou. Didla se vyrábějí ručně v omezených kusových sériích. Použití dild.

Sklenene dildo na koníčka -

Materiál skoro vůbec nezapáchá, což je u většiny ostatních hraček za podobnou cenu dost nezvyklé. Při správné péči vydrží celé věky. sklenene dildo na koníčka